O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN Propuneri / Sugestii

Joined
Nov 29, 2011
Messages
13
Reaction score
0
Propun sa se modifice plugin-ul de destroy, e tare deranjant scrisu-l din centru-l ecranului , Eu zic ca spune totul in stanga si e in plus pe centru :)
 
Joined
Dec 17, 2014
Messages
589
Reaction score
4
Age
35
Chat e bun,sunt multi care au reclame pe diferite taste,si intra pt 2 min si iti face spam spam spam spam reclame etc.Din cate stiu plugin-ul de destroy nu mere modificat,ederanjant pt toti dar pt 3 sec cat apare chiar nu moare nimeni:))
 
Joined
Dec 24, 2012
Messages
175
Reaction score
8
Location
Bucuresti
Salut am revenit !

Am dat astazi in jurul orei 03:30 5 boosturi la 5 firme diferite de boost se poate verifica pe cs boost si celalalte deoarece serverul apare acolo.

Per total propun sa se dea boost cand este serverul gol !
 

LLG eMa

leganar
Joined
Mar 23, 2017
Messages
35
Reaction score
0
Location
ROTTERDAM
TXT GTRS ip-ul la nr 1235
ps. prin mesaje bostul de la gtrs este cel mai bun tot 2 euro este eu nu pot da sunt in olanda dar ce,i care are orange/vodafon..etc merge
 
Joined
Jan 11, 2014
Messages
1,018
Reaction score
21
Location
Giurgiu
poti da si tu la GTRS doar ca schimbi tara si iti da datele de pe olanda nr text etc, si costa 1 euro e bun dar no sa ramana multi playeri eu am dat la el meu si nu am ramas cu nimic ... cel mai bn dai 20 de euro odata si ei nonstop 7 zile atunci se vad rezultate
 

LLG eMa

leganar
Joined
Mar 23, 2017
Messages
35
Reaction score
0
Location
ROTTERDAM
poti da si tu la GTRS doar ca schimbi tara si iti da datele de pe olanda nr text etc, si costa 1 euro e bun dar no sa ramana multi playeri eu am dat la el meu si nu am ramas cu nimic ... cel mai bn dai 20 de euro odata si ei nonstop 7 zile atunci se vad rezultate
Nu me3rge sa dau frate de aici ..... Ca dadeam 10000000 de bosturii :)))))
 
Joined
Dec 30, 2011
Messages
50
Reaction score
1
Age
38
Salutare la toti adminii ,

as vrea sa propun ca macar cei cu super moderator sau cu rang mai sus , sa poata baga timelimit la harta , sa aiba comanda de kick , gag si altele care sunt mai importante . Zic de timelimit , fiindca de multe ori se ajunge la ora 15 si inca ruleaza dust2 sau alta harta bagata prin vot , dar fara timelimit , fiindca cine are comanda nu intra la ora aia . Comanda de kick e nevoie cand e serverul prea plin si nu este loc sa intre jucatori noi.De exemplu daca sunt 15/15 , dai un kick la cine nu joaca si tot asa, in asa fel incat sa ramana mereu harta plina.Nu zic ca trebuie dat kick la toti care nu joaca , dar macar la cate unul , ca sa intre lumea care vrea sa joace . Mai nou , am vazut ca nici gag nu merge.
Astea sunt propuneri , cine vrea sa decida, poate sa decida.Eu am argumentat cu motive , zic eu , bune.
Mersi de atentie si o zi buna la toata lumea .
 
Joined
Oct 7, 2014
Messages
830
Reaction score
21
Age
35
Location
Bucuresti
Inafara de ce a zis Soul ar trebui schimbat si regulamentul . E prea multa durere in pix din partea multor admini .
Fiecare ar trebui sa intre macar o data pe zi pe forum sa vada daca are cereri de unban (prea multe banuri fara nicio dovada).
La 2-3 banuri date fara dovada , remove 1 sapt iar la a 2-a abatere de genul remove permanent.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top