O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN Propuneri / Sugestii

TeqPVT

DM.LaLeagane.Ro
Joined
May 31, 2013
Messages
26
Reaction score
1
Age
28
Location
Brasov
​In cadrul acestui topic puteti posta orice propunere/sugestie pentru server.
 
Last edited by a moderator:
Joined
Sep 29, 2012
Messages
140
Reaction score
0
Age
25
Location
Paris
Re: Propunerii / Sugestii

Si ce sa fie cu sectiunea photoshop, toti se cred designeri daca stiu sa puna un text pe o imagine. Daca vreti aceasta categorie, veniti si cu niste designeri!
 

SaynT

leganar
Joined
Jun 1, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Age
37
Ai dreptate arebaiatuare
e nevoie de mape mai mari deoarece serverul e mai tot timpu full de exemplu cu severul full in dust 2 e cam nasol si mai sunt si alte mape mici pe care ruleaza serverul destul de dess.

cu stima​
 
Last edited:

SaynT

leganar
Joined
Jun 1, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Age
37
Scuzati-ma ca nu postez unde ar fi trebuit dar nu aveti o sectiune potrivita pentru ce am eu de spus:
- am cerut admin insa nam avut destule ore si am fost respins nu stiu daca in stilul asta fac orele necesare ex: 32/32 mapa cs_assault ( lol frate nu aveai ce juca acolo ); admini = 0 + codati la greu de exemplu unu care sustine ca nu are nimic demo==> http://www.girlshare.ro/32751178.9 <==demo mda chiar nu are. (atentie demo i-am facut in urmatoarea mapa nu in cs_assault )Vreau sa fac o propunere: Acceptatimi si mie cererea pentru ca activ pe server + forum voi fi, copil de 10 ani nu sunt, am 26 ani experienta am. Pun pariu ca nu va face pe voi cateva ore care nu le-am efectuat. singuru admin pe care il vad des pe server e zekeN`s fuNbo

Scuze intregului staf pentru ca am postat aici.
 
Last edited:

Claudita

mademoiselle
Joined
Jul 6, 2011
Messages
521
Reaction score
1
Location
Bucureşti
Scuzati-ma ca nu postez unde ar fi trebuit dar nu aveti o sectiune potrivita pentru ce am eu de spus:
- am cerut admin insa nam avut destule ore si am fost respins nu stiu daca in stilul asta fac orele necesare ex: 32/32 mapa cs_assault ( lol frate nu aveai ce juca acolo ); admini = 0 + codati la greu de exemplu unu care sustine ca nu are nimic demo==> http://www.girlshare.ro/32751178.9 <==demo mda chiar nu are. (atentie demo i-am facut in urmatoarea mapa nu in cs_assault )Vreau sa fac o propunere: Acceptatimi si mie cererea pentru ca activ pe server + forum voi fi, copil de 10 ani nu sunt, am 26 ani experienta am. Pun pariu ca nu va face pe voi cateva ore care nu le-am efectuat. singuru admin pe care il vad des pe server e zekeN`s fuNbo

Scuze intregului staf pentru ca am postat aici.

Daca ai minim 5 ore jucate pe server, da-mi un mesaj cu id-ul tau !
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top