O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Vand steam

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Mar 9, 2009
Messages
512
Reaction score
1
Location
Braşov
Stati asa? Ce conferinta? Cum ?
@ Cred ca vorbim de cineva care ti-a dat teapa.. pune niste print sa intelegem si noi..
@2: UNICUL MEU ID DE Y!M ESTE ACELA CARE L-AM LASAT SI IN TOPIC LLG_FREAKADADISK , il am de ani buni , nu am nevoie de vreo justificare. UNDE TI-AM DAT EU TIE ALT ID LA CARE SA MA CONTACTEZI? + CA EU NU AM CONTACTAT PE NIMENI , AM ASTEPTAT SA FIU CONTACTAT.
 
Last edited:
Joined
Nov 19, 2014
Messages
3,217
Reaction score
160
Age
28
Location
Acolo unde nu te aștepți
Pe mine nu ma fac 6 euro. Rybak, nu ai fost în conferința, nu?? Lasă să rămân eu în pierdere dar cu oameni de genu nu o sa mai fac schimb. Își face 2 id.uri asemanatoare ca sa deie țeapă.
 
Joined
Mar 9, 2009
Messages
512
Reaction score
1
Location
Braşov
Pe mine nu ma fac 6 euro. Rybak, nu ai fost în conferința, nu?? Lasă să rămân eu în pierdere dar cu oameni de genu nu o sa mai fac schimb. Își face 2 id.uri asemanatoare ca sa deie țeapă.

Decat sa vorbesti aiurea mai bine ai tacea. Lumea ma cunoaste , ma pis pe cei 6 euro ai tai , pe care presupui ca i-ai pierdut , fara macar sa vi cu o dovada. Daca esti prost si viata e grea.
 

Rybak

hall of fame
Joined
Mar 10, 2010
Messages
6,505
Reaction score
13
Pe mine nu ma fac 6 euro. Rybak, nu ai fost în conferința, nu?? Lasă să rămân eu în pierdere dar cu oameni de genu nu o sa mai fac schimb. Își face 2 id.uri asemanatoare ca sa deie țeapă.

Daca nu esti mai explicit si nu vii cu dovezi concrete, tu vei fi cel sanctionat.
 

Rybak

hall of fame
Joined
Mar 10, 2010
Messages
6,505
Reaction score
13
Are 24 de ore sa isi probeze afirmatiile. Daca nu o va face, va fi sanctionat.
 
Joined
Nov 19, 2014
Messages
3,217
Reaction score
160
Age
28
Location
Acolo unde nu te aștepți
Uite aici dovezile ca am vorbit cu acel individ care mi-a dat teapa. Au id-urile asemanatoare si deaia imi este suspect.
https://postimg.org/gallery/2zrraqpbe/935dcd4f/
Nu am de ce sa mint. Cum am mai spus nu ma intereseaza ca am pierdut acei bani dar sa fim oameni. Daca nu esti tu cu acel id imi cer scuze dar imi pare destul de dubios faptul ca sunt id-uri asemanatoare.
 
Joined
Mar 9, 2009
Messages
512
Reaction score
1
Location
Braşov
Eu am zis id-ul meu mai sus este llg_freakadadisk. + ca eu nu am dat add nimanui pentru ca nu stau eu sa il caut pe cel care cumpara. Cine doreste ma cauta.
 
Joined
Nov 19, 2014
Messages
3,217
Reaction score
160
Age
28
Location
Acolo unde nu te aștepți
Acel individ mi.a dat add si mi.a zis ca esti tu si toate cele doar ca avea id.ul altfel fata de al tau. Eu imi cer scuze ca te.am jignit, nu imi sta în caracter dar acel individ mi.a facut o grămadă de nervi.
 

Rybak

hall of fame
Joined
Mar 10, 2010
Messages
6,505
Reaction score
13
Acel individ mi.a dat add si mi.a zis ca esti tu si toate cele doar ca avea id.ul altfel fata de al tau. Eu imi cer scuze ca te.am jignit, nu imi sta în caracter dar acel individ mi.a facut o grămadă de nervi.

In regula, insa te rog sa fii mai atent la afirmatiile pe care le faci alta data.
 

Stefffff

leganar
Joined
Mar 10, 2015
Messages
12
Reaction score
0
Age
29
aveti grija la id-uri :) si pe aici sunt anumite persoane care se dau drept persoane din staff :) numai astazi am intalnit 2 id-uri (llg_freacadadisk , rybak_laleagane) , deci cum spuneam aveti grija cu cine faceti tranzactia :)
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top