O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RED] - PĂRERE DEMO REZOLVATĂ

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Ramsay Bolton

hall of fame
Joined
May 11, 2017
Messages
2,145
Reaction score
645
Age
29
Location
Bucuresti
Voi posta si aici si la Admin's School aceste demo-uri. Eu zic ca sunt faze destul de clare, iar TS-ul nu este o justificare, monitorul pe TS nefiind permis.
Astept pareri si din partea voastra, nu vreau sa isi mai faca mult timp de cap pe server in cazul in care am dreptate.

http://www5.zippyshare.com/v/INzXUauV/file.html
http://www71.zippyshare.com/v/RQubO391/file.html

Pana se rezolva situatia, adminul lui a fost pus pe suspend.

Apropo:

:ce dovada sa mai pun , eram ts si imi spunea nebi pe unde vin playerii si el mi-a dat ban pentru wall

15. Atât jucatorii cât și adminii nu au voie să facă monitor sau să-și spună pe TS3 unde sunt ceilalți participanți la joc - în cazul în care unuia dintre jucători i se face demo, această scuză nu va fi acceptată .
 
Last edited:
Joined
Sep 1, 2012
Messages
2,397
Reaction score
104
Age
27
Location
Bucuresti
Re: Demo-uri k1ne^t1x

Foarte simplu,sunt 2 cazuri:

->primul caz,ma uit la demo si constat ca foloseste wall(nestiind ca foloseste ts);
->al 2-lea caz,stiu ca foloseste team speak in momentul respectiv si constat ca nu are wall.

Ambele cazuri sunt interzise.Nu mai avem cu ce sa ne dam cu parerea,asteptam ca directorii sa vina cu decizia.
 

Kine

leganar
Joined
Dec 17, 2016
Messages
306
Reaction score
11
Age
23
Re: Demo-uri k1ne^t1x

Nebune ,la primul demo eram pe alt ts si la al doilea eram la noi
 

alinG

leganar
Joined
Dec 5, 2017
Messages
33
Reaction score
2
Age
26
Re: Demo-uri k1ne^t1x

Nu inteleg de ce se cere la "cerere admin" sa fii activ pe TS daca acum se da ban ca se face monitor pe TS.
In demo se vede clar ca are wall nestiind ca e pe ts, dar daca stii ca e pe ts de ce tot incerci sa zici ca are wall.
Am cerut o verificare lu Monamie_ de vreo 2 saptamani la 3 directori nu ma asculta nimeni (desigur el nu are nimic).

CONTRA BAN!!
 
Joined
Aug 11, 2016
Messages
2,026
Reaction score
120
Age
22
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: Demo-uri k1ne^t1x

Sa fim seriosi, kine e chiar un jucator bun, o dovada o ai aici

Demo-ul nu l am vizionat dar acum serios, cand esti pe ts cu mai multi tot timpul iti spun pe unde vin playeri.
Oricum nu inteleg de ce ai mai pus demo-ul la admin school,e a nu stiu cata oara cand e apare k1ne acolo si spun ca e curat
 
Last edited:

Ramsay Bolton

hall of fame
Joined
May 11, 2017
Messages
2,145
Reaction score
645
Age
29
Location
Bucuresti
Re: Demo-uri k1ne^t1x

In demo se vede clar ca are wall nestiind ca e pe ts, dar daca stii ca e pe ts de ce tot incerci sa zici ca are wall.
Perfect, conform regulamentului, daca "In demo se vede clar ca are wall", TS-ul nu este o scuza.

Am cerut o verificare lu Monamie_ de vreo 2 saptamani la 3 directori nu ma asculta nimeni (desigur el nu are nimic).
Pe Monamie_ m-am uitat de cateva ori si nu am vazut nimic suspect. Daca tie ti se pare suspect, faci frumos un demo si il postezi aici pe forum.

O intrebare simpla: De ce nu i-ai facut SS?
Nu a fost nevoie, fazele din demo au fost destul de evidente din punctul meu de vedere.

Esti director, amigo... Daca crezi sigur ca are wall tine-ti decizia, discut-o cu altii directori eventual.. Mai faci si reclama negativa serverului pe tot llg-ul precum e admin cu grad mare..
Mi-am tinut decizia, i-am dat ban, iar daca era dupa mine, ar fi avut ban si in momentul de fata. Reclama negativa serverului pentru ca am postat la Admin School? Inainte sa fac asta i-am spus lui Afga, si nu a avut nimic impotriva.

Daca o jucat la monitor, e scutit de acele dovezi din demo..
Aici esti intr-o mare eroare. Daca ai fost atent la primul post, am postat ceva din regulamentul pe care se pare ca nu multi au bunavoina sa il citeasca.
Nu eu am facut acea regula, dar sunt 100% de acord cu ea.
 
Last edited:

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,242
Reaction score
2,101
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: Demo-uri k1ne^t1x

15. Atât jucatorii cât și adminii nu au voie să facă monitor sau să-și spună pe TS3 unde sunt ceilalți participanți la joc - în cazul în care unuia dintre jucători i se face demo, această scuză nu va fi acceptată .
E vorba in primul rand de regulament.
 
Joined
Jul 30, 2011
Messages
214
Reaction score
47
Age
30
Location
Bucuresti
Re: Demo-uri k1ne^t1x

O intrebare simpla: De ce nu i-ai facut SS?
Esti director, amigo... Daca crezi sigur ca are wall tine-ti decizia, discut-o cu altii directori eventual.. Mai faci si reclama negativa serverului pe tot llg-ul precum e admin cu grad mare..
Daca o jucat la monitor, e scutit de acele dovezi din demo..

De parca nu exista wall care nu iese in ss, sau care pacaleste wg, a facut prea bine procedand asa, demo-ul este cel mai de baza.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top