O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban zev

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

cL ZeWs

leganar
Joined
Feb 18, 2024
Messages
16
Reaction score
1
Nickul vostru: ZeVV
IP-ul (www.arataip.ro):

46.114.93.249

STEAM ID-ul: --
Motivul pentru care aţi primit ban: Taisan Nam ide de unde asa ,ceva aimbot :D serios eu joc cu cs-ul simpu nici cfgurile ,etc sincer imi pare rau si nu stiu de ce a facut asta ba , nu pot sa cred
Adminul care te-a banat: taisan
Ora aproximativă si harta: dd2 , 20:46
Dovezile tale (Print la consola):
 

taisan

KZ.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
May 3, 2022
Messages
275
Reaction score
179
Location
Brasov
1710532355595.png


teoria mea e ca ai la buton, si ai stiut ca la al cincelea warn esti banat automat si l-ai oprit. iar daca zici ca ai cs default , cel mai probabil minti, altfel de ce alti playeri valve nu au fost gasiti ?!
 

cL ZeWs

leganar
Joined
Feb 18, 2024
Messages
16
Reaction score
1
cum naiba sa am ma ,ce glumesti doamne fereste , daca am ceva in pcu ista are o luna jumate de cind l-am cumparat ,nam bagat nimik in el jur pe mama ce ma glumest isau ce chear ahuiesc cu treaba asta ,ok daca voi credeti asta apui chear e , vai de capu meu ..... ca daca am dat 3 playeri cap gata aim .... si plus trebuia sa lasi sa=ma baneze daca tot asa crezi tu , nu sa ma banezi tu degeaba . scot teamwiver si controleaza tot in pc=u ista daca a fost vrun cod vriodata ,iti dau voie sa-l controlez tot si o sa te convingi .
 

dripsky

CS.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 23, 2017
Messages
2,634
Reaction score
1,184
Location
@LaLeagane
Mai sunt si cs-uri cu scripturi si cacaturi in el intradevar, poate ai fara sa-ti dai seama chiar daca pana acum n-ai primit niciun warn, si e putin ciudat...
Insa iti mai pot da o sansa doar cumparandu-ti jocul si jucand STEAM ON..
este si jocul la reducere cativa centi, ti-l iei si vorbim dupa !
 

cL ZeWs

leganar
Joined
Feb 18, 2024
Messages
16
Reaction score
1
Nu-i problema in asta , in fine ca de crezut nu o sa credeti , .. plus eu joc de placere nu ,ca sa joc cu coduri eu daca observati eu joc seara dupa munca , si intimpu liber mai mult si sa inblu cu coduri si ,aimbot inca :D asta e prea nam jucat in viata mea ba jur ,chear e din caleafara ce naiba am 15 ani sau ce ce-mi da mie sa intru cu coduri da sa fim serioshi ... in fine sa ramina cum decizeti voi .
 
Joined
Mar 22, 2023
Messages
319
Reaction score
61
1. Dacă aveai discord ținând cont ca făceai parte din staff discuțiile astea nu erau publice.
2. Probabilitatea de fp este foarte mica, deci curat nu erai garantat.
3. Ai refuzat wg.
4. Steam-ul costa câțiva lei, bănuiesc ca nu se pune problema ca nu ti-l poți permite... iar dacă chiar era asta problema puteai specifica acest lucru și primeai unul după cum au mai fost cazuri pe server.
5. Contra unban. Spor sa ai, dar pe alt server.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top