O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Reko

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Rekoo

leganar
Joined
Mar 11, 2023
Messages
1
Reaction score
1
1. IP: 89.136.221.224
2. Steam id(doar in cazul in care jucai Steam on) : STEAM_0:1:579305767
3. Ora la care ai luat ban (cu aproximatie): Nu stiu... Am dat steam ul unui prieten saptamanile trecute, si m-am trezit cu ban.
4. Dovada (print screen la consola)
20230311112110_1.jpg
 
Joined
Mar 10, 2011
Messages
43
Reaction score
26
Age
36
Location
bucuresti sec 6
Nu stiu ce sa zic , asta cu datul accontului tau unui prieten si acesta sa joace si el tot pe servarul Alandala , e putin probalil adevarat , nici cat am fost eu online pe servar nu te-am vazut jucand .
Din partea mea primesti o Abtinere , las voturile pro si contra pentru colegi care probabil te stiu .
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,900
Reaction score
626
Nu stiu ce sa zic , asta cu datul accontului tau unui prieten si acesta sa joace si el tot pe servarul Alandala , e putin probalil adevarat , nici cat am fost eu online pe servar nu te-am vazut jucand .
Din partea mea primesti o Abtinere , las voturile pro si contra pentru colegi care probabil te stiu .
Poate fii adevarat. Devreme ce serverul era la favorite, nu e greu de crezut ca amicul trisor a intrat pe server. Eu inclin sa cred asta.
Din nefericire pentru Reko, in momentul transferului pe noul dedicat fisierle log mai vechi de o saptamana au fost sterse. Astfel nu se poate compara ip-ul din momentul in care steam id ul a fost interzis cu cel cu care a jucat anterior.
Unban penru jucator cu steam, cu cod detectat pe server ar fii un precedent periculos. Ar alimenta carcotelile unora care spun se tolereaza codati pe server si ar furniza o justificare pentru unban, altor codati.
Deci interdictia nu se scoate.
Acestea sunt posiblele consecintele instrainarii benevole ale contului de steam. Pe viitor sa le iei in calcul.
TC
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top