O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban apaapa

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

melc1

leganar
Joined
Feb 14, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Nume pe server: apaapa
IP/SteamID: STEAM_0:1:73401034
Admin-ul care te-a banat: asdf
Timpul la care ai fost banat: 999999999999
De ce ai primit ban mai exact?; detaliaza: pentru ca am injurat adminu , dar spre apararea mea el a injurat primu.
Alte informatii: Cred ca chat-ul este free atata timp cat nu injur, pot scrie orice vreau cat nu jignesc ! sau am trebuie sa mi se spuna si ce scriu pe chat?!
Repet cred ca pot scrie ce vreau pe chat daca nu vor sa vada chatu hud_saytext 0 sau au o optiune la steam block all the communication for that player !
Tinand cont ca are grad pe sv sau ce are el limbajul lui ar trebui sa fie unul adecvat sau mentalitatea lui nu-l duce atata incat sa foloseasca cuvinte nejignitoare !?
Daca ai admin repet nu inseamna ca trebuie sa faci tu reguli pe sv !
 

OTZ27

leganar
Joined
Sep 28, 2016
Messages
48
Reaction score
17
Age
27
nu te-a banat asdf eu te-am banat pentru ca avei nevoie de o gura de aer atata timp cat vi pe sv si incepi sa ei la misto adminii si cauti anturaje cu noi nu inteleg ce te intereseaza pe tine pe cine punem spec sau nu atata timp cat alti scriu in u@ ca considera ca un jucator are cod care este treaba ta ? pe langa asta mai ne ei si la misto iar faptul ca asf te-a jignit este pentru ca orice om are limitele lui ti-am zis si eu si aud culori si asf sa iti vezi de joc daca cand incepi sa injuri pe sv dupa vi pe forum si faci pe victima ))
 
Joined
Sep 26, 2013
Messages
234
Reaction score
20
melc melc cotobelc.. ME A CULPA am scris ca il cauti pe ESCALIBUR ca asa il chiama pe ala mic al meu ... ca tot cautai anturaj gratis . ti-a spus OTZ ti-a spus Culori sa incetezi ti-am dat gag 5 min nu te-ai potolit pai daca tot cautai anturaj ma gandeam ca il cauti pe ESCALIBUR ...
 

Vfac

leganar
Joined
Oct 5, 2011
Messages
610
Reaction score
186
Age
38
BANUL RAMANE + Avertisment adminului care nu a avut un limbaj decent pe server.
T/C.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top