O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

IN ASTEPTARE Cerere unban danuu

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

danuuu

leganar
Joined
Jan 24, 2015
Messages
7
Reaction score
0
Nick-ul tau: danuu
Adminul care te-a banat: ValiPolarBear
Steam id-ul tau: STEAM_1:0:147400947
Motivul pentru care ai luat ban: wall
Data si ora banului: Am luat ban la 14:46 dar pe ban list arata 11:46
Snapshot: https://ibb.co/xGmqTwW
 

ValiPolarBear

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 12, 2016
Messages
1,105
Reaction score
121
Age
24
Location
Twisted Treeline
Se vede aici clar ca rupi wall-ul,te-am intrebat daca faci cu cineva monitor,si apoi ca il auzi, ai sonar ca submarinele? Tot meciul ai jucat perfect ,nici macar o greseala,cand iesea unul geam de uitai geam,iar inainte cu 2 runde stateai pe short,si incercai sa te tragi dreapta langa zid rapid cand ti-am dat eu peak.
 

danuuu

leganar
Joined
Jan 24, 2015
Messages
7
Reaction score
0
Se vede aici clar ca rupi wall-ul,te-am intrebat daca faci cu cineva monitor,si apoi ca il auzi, ai sonar ca submarinele? Tot meciul ai jucat perfect ,nici macar o greseala,cand iesea unul geam de uitai geam,iar inainte cu 2 runde stateai pe short,si incercai sa te tragi dreapta langa zid rapid cand ti-am dat eu peak.
Deci, asta e toata dovada pentru ce am primit ban? =))
Ca verificam CT dupa care nu am mai verificat si am verificat si alte pozitii? Pai cum ai vrea sa joc? Te intreb si eu asa de curiozitate. Ai vrea sa joc ca un bot cu 2800 de ore si Level 10 faceit? Asa ai prefera?
Apropo, aici e si contul de Faceit: https://www.faceit.com/en/players/Danut vizioneaza cu placere :*
Astept si alte pareri ale adminilor daca se poate.
 
Joined
Nov 16, 2019
Messages
131
Reaction score
14
Age
24
Pro unban, nu văd dovada de wall și plus de asta te am văzut cum joci și cam am și eu putina experiența in jocul asta la gândire și mai puțin la joc la momentul actual ca nu prea mai joc la fel de mult ca inainte
 
Joined
Feb 17, 2019
Messages
199
Reaction score
25
Age
23
Location
Oradea
Wall nu prea cred ca ai,dar monitor ai facut cu cineva timpul tau de reactie si schimbare de pozitii fata de inamici se cam vede .Tinand cont ca monitor este interzis pe server de la mine ai CONTRA UNBAN!
 

danuuu

leganar
Joined
Jan 24, 2015
Messages
7
Reaction score
0
Wall nu prea cred ca ai,dar monitor ai facut cu cineva timpul tau de reactie si schimbare de pozitii fata de inamici se cam vede .Tinand cont ca monitor este interzis pe server de la mine ai CONTRA UNBAN!
Nu are rost sa mai explic, te intreb doar atat. Cum iti explici tu ca am facut monitor doar din aceste 2 aspecte "timp de reactie'' si ''schimbare de pozitii fata de inamici''? Stiind ca am orele pe care le am + levelul pe faceit. Nu am nici un motiv pentru care sa fac monitor deoarece nu am nimic de castigat de la acest server.
 

ValiPolarBear

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 12, 2016
Messages
1,105
Reaction score
121
Age
24
Location
Twisted Treeline
Nu are rost sa mai explic, te intreb doar atat. Cum iti explici tu ca am facut monitor doar din aceste 2 aspecte "timp de reactie'' si ''schimbare de pozitii fata de inamici''? Stiind ca am orele pe care le am + levelul pe faceit. Nu am nici un motiv pentru care sa fac monitor deoarece nu am nimic de castigat de la acest server.
Faceit nu are nici o importanta,si nici rank-ul. Tot meciul te-ai uitat exact unde trebuie cand vin inamicii ,si cu shift,tot cred si eu ,shelby si distratul ca ai facut monitor(ti-ai dat info cu cineva pe ts3/discord) asta e de vazut . Momentan ti-am dat UNBAN , intri pe discord dupa ora 14:00-15:00 si iti va face cineva o verificare ca a vrut Distratul (nu cred ca se va gasii nimic), pe viitor ai grija cu monitorul.

DEBANAT T/C.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top