O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

IN ASTEPTARE Cerere unban Capone

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

lapuscarie

leganar
Joined
Jul 2, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Nick-ul tau:Capone
Adminul care te-a banat: (informații găsești aici) Sorinx
Steam id-ul tau: Capone" STEAM_1:1:535707637 02:02: 25 0 active 196608
Motivul pentru care ai luat ban: Wallhack
Data si ora banului: (informații găsești aici)11-12IERI
Snapshot:-
 

lapuscarie

leganar
Joined
Jul 2, 2023
Messages
8
Reaction score
2
ce motiv daca ai un moment mai bun ,nu inseamna ca am hack,iti dau sa vezi pc,sa imi arati unde e hack ul,ban fara motiv..jmk admini
 

lapuscarie

leganar
Joined
Jul 2, 2023
Messages
8
Reaction score
2
oricum bag ceva iti ei ban fara sa ai cod
sv dasta gasesc admini de 2 lei unii
 

lapuscarie

leganar
Joined
Jul 2, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Dacă owner u ți a spus ca ai luat ban pe alt cont cu reason grenade preview:)))Tu mi zici mie ca ai momente mai bune?
jurate tu ca eu am jucat cu cod ,sau am ***** eu ma jucam mereu cand ieseam de la munca si a decis ala ca am hack ca l am nimerit prin zmok l am auzit ce naiba
 

lapuscarie

leganar
Joined
Jul 2, 2023
Messages
8
Reaction score
2
crezi ca ma mai rugam acm daca vaeam hack?iti zic eu ca nu o fac doar ca imi placea sa joc dupa ce veneam de la munca
 

lapuscarie

leganar
Joined
Jul 2, 2023
Messages
8
Reaction score
2
contul cand am incercat cu hack pentru prima data ,era fara prime si asta a fost in 2020 naiba
 
Joined
Oct 27, 2019
Messages
47
Reaction score
6
Age
22
Nu vreau sa ma bag in seama aiurea,dar:
1. Ai maxim 12 ani, esti semianalfabet, nu poti lega o propozitie logica cu subiect si predicat.
2. Ai un alt cont cu ban pe sv, automat ti-as da ban la toate conturile pe care le faci.
3. Ai jignit adminii si in mod indirect si server-ul.
4. De o persoana ca tine nu are nevoie sv-ul, sunt destule persoane toxice de 12-14 ani deja, este un plus mare daca TU nu mai poti intra si ti se baneaza conturile.
5. 99% din conturile fara prime au coduri, plus ca mi se pare ca ai cautat "scandal", eu daca as fi OWNER ti-as da ban si pe forum..
!!STRICT PAREREA MEA: ca sorin are sau nu demo NU CONTEAZA, un jucator fara prime sau mai nou am tot vazut fara cont de steam NU ESTE O PIERDERE!!
CU RESPECT BRS
 

ValiPolarBear

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 12, 2016
Messages
1,105
Reaction score
121
Age
24
Location
Twisted Treeline
Dacă a luat ban pe alt cont pentru grenade preview de la server atunci Contra Unban,pluginul ăla in 99% din cazuri și- făcut bine treaba
 
Joined
Nov 16, 2019
Messages
131
Reaction score
14
Age
24
Contra unban. Nu știi sa te adaptezi la regulile unei comunități + faptul ca jignești adminii
 

lapuscarie

leganar
Joined
Jul 2, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Nu vreau sa ma bag in seama aiurea,dar:
1. Ai maxim 12 ani, esti semianalfabet, nu poti lega o propozitie logica cu subiect si predicat.
2. Ai un alt cont cu ban pe sv, automat ti-as da ban la toate conturile pe care le faci.
3. Ai jignit adminii si in mod indirect si server-ul.
4. De o persoana ca tine nu are nevoie sv-ul, sunt destule persoane toxice de 12-14 ani deja, este un plus mare daca TU nu mai poti intra si ti se baneaza conturile.
5. 99% din conturile fara prime au coduri, plus ca mi se pare ca ai cautat "scandal", eu daca as fi OWNER ti-as da ban si pe forum..
!!STRICT PAREREA MEA: ca sorin are sau nu demo NU CONTEAZA, un jucator fara prime sau mai nou am tot vazut fara cont de steam NU ESTE O PIERDERE!!
CU RESPECT BRS
asa crezi tu cont nou cu 2300 de ore gold nova comp etc
 
Joined
Feb 17, 2019
Messages
199
Reaction score
25
Age
23
Location
Oradea
Mergem pe respectare regulamentului! Avand in vedere ca DEMO-UL nu a fost pus de adminul care te-a banat vei primi UNBAN,iar adminul va fii sancționat.
Rog un ADMIN sa-i scoata ban-ul

Multumesc !
T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top