O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

PROPUNERE Selectare harti prin vot

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 23, 2020
Messages
126
Reaction score
16
Age
22
Nick :FineBlade20
Admin : da
Propunere :sa se introduca un sistem in care admini sa selecteze hartile pentru vot
Cu ce crezi ca ar ajuta propunerea ta serverul? : s-ar jucam mai multe harti nu doar inferno dust2 mirage cache si nuke mai nou nici overpass nu se mai joaca ce sa zic de train si multe altele
 

STEMII

leganar
Joined
Apr 11, 2020
Messages
38
Reaction score
0
Age
19
Contra, multi sunt on doar pentru mape astea ar fi mai putini playeri daca se joaca "train"
 
Last edited:

SSlim

leganar
Joined
Apr 15, 2020
Messages
126
Reaction score
3
Location
Braila
Eu sunt de accord si cred ca ar fi super fain sa poata schimba staff-ul hartile, sau ma rog sa adauge la vot.
 

CRimsoNNN

leganar
Joined
Apr 5, 2020
Messages
115
Reaction score
3
Age
21
Contra, eu ca admin nu stau sa decid ce harti sa se bage, d aia e si comanda !nominate, fiecare player poate sa isi nomineze harta favorita din cele care sunt valabile.
 
Joined
Apr 11, 2009
Messages
70
Reaction score
5
Age
30
O mic adaugire daca tot se discuta de posibilitatea adminilor de a supune la vot hartile. Sunt momente in timpul zilei cand serverul se goleste la 4-6 jucatori, harti gen dust2x2, snow, pool, etc. ar putea oferi un pic de interes pentru jucatori poate chiar si un 35hp (sau care or fi la moda in csgo in zilele noastre)
 

ShoKarON

Romania.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 4, 2015
Messages
969
Reaction score
325
Age
22
Location
Romania
Website
www.csgostats.ro
Salut, multi jucatori prefera mirage,d2,cache,inferno,nuke uneori si overpass, pe server este un sistem de vote care pune harti la vot(cele adaugate de noi) si fiecare jucator voteaza urmatoarea harta. Nu putem adauga alte mape deoarece nu toti se vor juca si acest lucru ar afecta sv!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top