O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie vampirutu-11

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

CallMePapa

leganar
Joined
Jul 11, 2017
Messages
3
Reaction score
0
Numele cu care ai jucat pe server: Себастьян
Numele jucatorului stresant: vampirutu-11
Ora(cu aproximatie): 00:23
Motiv: Adminul respectiv mi-a dat ban pe un motiv nefiresc fara nici o dovada
Dovada (print screen la consola):
Alte precizari: Inteleg ca banul are doar 5 minute si ca am sunt debanat de pe sv dar totusi nu as vrea sa mi se intample asta de fiecare data cand dau 1v1 cu cnv la 35 hp :D , el imi tot trimitea cerere de 1v1 si la un moment dat s-a oprit si mi-a dat ban si nu mi se pare drept :x
 

vampirutu-11

leganar
Joined
Jan 25, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Location
petrosani
Numele cu care ai jucat pe server: Себастьян
Numele jucatorului stresant: vampirutu-11
Ora(cu aproximatie): 00:23
Motiv: Adminul respectiv mi-a dat ban pe un motiv nefiresc fara nici o dovada
Dovada (print screen la consola):
Alte precizari: Inteleg ca banul are doar 5 minute si ca am sunt debanat de pe sv dar totusi nu as vrea sa mi se intample asta de fiecare data cand dau 1v1 cu cnv la 35 hp :D , el imi tot trimitea cerere de 1v1 si la un moment dat s-a oprit si mi-a dat ban si nu mi se pare drept :x

da dar zi ca inainte de asta mai injurat de 20 de ori si am tot trecut cu vederea si mai tot umilit de ce va dati victime cand injurati verbal nu in ceat inca eu tot am trecut cu vederea nu mi se pare corect sa ma acuzi tot pe mine fi un jucator decent nu sa provoci lumea si sa postezi in victima dupaia vardy eu zic ca am procedat corect de multe ori este si adriana pe platforma si aude ce spun uni sau ce fac alti si tot mai inchid ochi sa putem juca si apoi sa fiu acuzat nu e corect
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,900
Reaction score
626
Salut!
Pentru orice pedeapsa trebuie sa existe o dovada. Dupa raspuns, evident ca, vampirutu ca nu o are.
Datorita faptului ca accesul este pus recent, fiind la prima abatere, nu va fii sanctionat. Va fi avertizat si instruit cum sa procedeze in situatii similare.
Regret incidentul!
HF!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top