O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie cristyRo

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Can-t

leganar
Joined
Feb 1, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Location
Romania
Numele cu care ai jucat pe server: Can*t
Numele jucatorului stresant: cristyRo , bnxm
Ora(cu aproximatie):17:30:44
Motiv: limbaj
Dovada (print screen la consola):, , , , , https://imgur.com/W3EenlP, https://imgur.com/sDyDPRD
Alte precizari: Nu ma deranjeaza banul, insa din experienta mea de joc stiam ca intai de ban se da gag..kick..dupa care ban. Nu am jucat cs de ani buni si acum cand intru dau de tot felul de "admini"..incapabili sa ia singuri o decizie..in speta cristyRo, si celalalt individ care banuiesc ca nu a primit nimic in ciuda limbajului lui(vezi screenshot). Pe langa asta ieri cand am intrat la joc majoritatea playerilor(unii din ei si admini) cand foloseau microfonul si se auzeau tot felul de injurii numeni nu a luat nici macar gag..Daca se considera ca greseala este doar din partea mea, imi cer scuze.
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,900
Reaction score
626
Salut!
Atat pe Zurlii, cat si pe Alandala nu exista etape ale pedepsei. Ofensele nu sunt permise. Poti lua doar un avertisment, poti lua ban, functie de gravitatea ofensei sau dispozitia adminului. CristyRo este cel mai tanar membru al echipei si probabl nu cunoaste bine toate comenzile. A primit acces in urma atingerii nivelului 30. Are timp sa le invete.
Nu a dat nici o pedeapsa lui bnxm. Ceea ce nu este total gresit caci limbajul lui bnxm a fost provocat de limbajul tau.
Prima regula din regulament suna asa:
"1. Respectati-va si respectati-i pe ceilalti participanti la joc! Incalcand aceasta regula puteti suporta orice comanda disponibila unui jucator cu acces administrativ."
Nu ar fi rau sa dai un ochi pe acolo, dat fiind ca sunt mai multe reguli.
In legatura cu folosirea abuziva a microfonului: adminii au posibilitatea sa opreasca microfonul oricarui jucator(astfel incat sa nu il ma auda nimeni)
Insa sunt situatii in care adminul sau adminii nu joaca cu sunet sau cu voicechat activat. Pentru aceasta situatie, si nu numai, jucatorii pot ignora vocea oricui folosind comanda, in chat, /mute.
Nu se va la nici o masura punitiva. Insa adminul va fi avertizat si instruit in legatura cu comenzile la care are acces.
HF!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top