O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie 51ck

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Nick: CR1ST1
Numele Adminului: 51ck
Motiv: abuz/mute fara motiv
Dovezi: Nu mi se pare ca mute permanent a fost o solutie corecta, era 2-7 pentru ei, 51ck in continuare transpira si juca la echipa adversa, iar eu am scris in chat "e 2 7 si o runda n ai venit sa ajuti, adminasule", el a venit la noi sa imi zica, pe un ton asa foarte ingamfat "calmeaza te Cristi, playerasule", iar eu i am raspuns in chat cu "mvai", apoi a urmat mute ul permanent. nu e nici prima nici ultima oara cand 51ck transpira si enerveaza alti playeri pe server. Si da, inteleg ca am mai enervat alti admini candva, si mai injur uneori, dar asta nu inseamna ca acum trebuia sa primesc mute permanent. Mi se pare ca a facut-o mai mult cu un aer de superioritate, si dupa tonul vocii, si dupa comentariile de dupa mute ul permanent. Era si Koko la momentul ala, ma asteptam la mai multe de la el, dar aparent tot ce a putut sa zica a fost "daca nu te calmezi iti dau ban permanent". Sa ma calmez cu ce? La 2 7 tie ti se pare normal ca admin sa transpiri in continuare si sa nu te ocupi de team balance, cand vezi ca auto team balance ul nu si face treaba? Am injurat cu ceva? Nu. Erau prezenti mai multi, GSM, Chupa, intreaba-i pe ei daca i am injurat cu ceva in legatura cu ce au facut, sa vezi ce zic. Eu pur si simplu i-am facut observatie lui 51ck despre felul in care joaca in conditiile alea. Si asta nu mi se pare motiv de mute permanent, de fapt de silence. Ca eu nici macar nu vorbesc la microfon, ca n am, scriu doar pe chat. Nu vad unde am injurat, unde am spamat chestii, sau unde am transpirat in chat ca sa primesc mute, acum ramane la alegerea voastra ce faceti.
 
Joined
Dec 14, 2009
Messages
483
Reaction score
85
Esti client vechi lasa vrajelile cu abuz si mute fara motiv ;) Mereu ai ceva de comentat la adresa cuiva si nu intr un mod frumos. Asteapta raspunsul lui Chapp. Daca vad ca faci chat ca la topicul trecut iti inchid asta si ramai cu mute ul!
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,566
Reaction score
778
Age
30
Location
Bucharest
Pentru inceput uite cate gag-uri ai:


Am sa iti las silence ul permanent si dupa 7 zile faci cerere pt unsilence cu scuzele de rigoare si am rugamintea de acum daca mai raportezi pe u@ pe cineva si vezi ca nu ia ban sa nu mai crezi toate porcariile si sa intelegi ca nimeni nu e banat fara dovezi. Daca cineva are cont nou nu primeste ban fara dovada si nu e luat la intrebari de conturi decat daca are un scor mare cum e si normal. Daca ai fi atent pe server ai vedea cum se procedeaza.
Daca nu iti convine decizia poti sa cauti alt server dar vei realiza ca pe alte servere la 3-4 gag-uri deja pleaca banul permanent. Decizia iti apartine ce faci de acum
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top