O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

CS Propuneri server

Joined
Jul 21, 2019
Messages
230
Reaction score
53
Age
27
Salut, am vazut ca ai pus anunt despre incarcarea unui banlist a fiecarui admin, e o decizie gresita, dupa parerea mea. Lucurile se pot face mult mai simplu fara munca aiurea. Se pot face verificari spatamanale de exemplu pt fiecare admin in parte sau aleatoriu la decizia ownerilor (adminu x, in ziua x, ai banat pe x, arata-mi si mie dovada). Oricum se vede cine-si face treaba cum trebuie si cine nu.
 
Joined
May 20, 2011
Messages
113
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
De ce trebuie sa stau sa verific fiecare admin in parte, cand cel ma simplu e sa va deschideti topic cu BANLIST si acolo vedem, cine isi face treaba si cine nu. Dupa parerea ta, noi ownerii ar trebui sa munceasca mai mult decat adminii, sa stam sa va verificam daca a-ti dat ban pe buna dreptate?

Vad ca nimeni nu isi face banlist, inseamna ca interesul este 0. Probabil o sa adminam noi ownerii, care cum putem si aia e(si o sa plecati toti de la sergent) sa vedeti atunci ce greu e sa avansati ;)

Seara placuta!
 
Joined
Jul 21, 2019
Messages
230
Reaction score
53
Age
27
Ce e asa mult de munca la a viziona 5 demo uri pe saptamana? (Un owner, nu trebuie toti). Si daca facem banlist o sa ne verifici toate demo urile? Asta nu e mult de munca?
In regulament admini scrie clar ca nu exista termenul de banlist, sper ca l ati citit, dle Pork, sau e o problema de organizare?
Numai bine.
 
Joined
May 20, 2011
Messages
113
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
V-am zis destul de clar!! Nu faci sectiunea de banlist, adio admin.

"Si daca facem banlist o sa ne verifici toate demo urile? " nu trebuie sa verificam noi ownerii nimic, trebuie sa avem o evidenta, iar in caz de cerere de unban prezinti dovada. Poate unul isi aduce aminte dupa 2-3 zile sa faca cerere de unban? cum prezinti tu dovada? ITI PROMIT CA DACA AI DAT UN BAN SI NU AI DOVADA, AI REMOVE. ITI PROMIT CA DACA NU FACI SECTIUNEA DE BANLIST SI NU POSTEZI BANURILE, AI REMOVE
"Asta nu e mult de munca?" Nu ma intereseaza, esti admin..daca iti convine bine daca nu adio.
"In regulament admini scrie clar ca nu exista termenul de banlist, sper ca l ati citit, dle Pork, sau e o problema de organizare?" regulamentul poate suferi modificari!

Am revenit de o saptamana pe server, si sunt mereu aceeasi admini pe server.
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
501
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Banlist e ceva normal si folositor...ai banat ai postat imediat cel mai bine sau tot in ziua aia,ca de exemplu cineva face cerere unban dovada sa fie ca sa nu astepte pana adminu in cauza sa puna dovada pe cand el poate sa absenteze etc..il ia din banlist simplu...de ce ar trebui sa stea cineva sa va urmareasca sau sati ceara da demo ala ala...o aparut problema se verifica banlistu nu ai postat..penalizat!!!
 
Joined
Nov 20, 2020
Messages
185
Reaction score
54
Location
Usa
1. Ar fi dragut daca a-ti baga sunete la sfarsitul rundei, gen mici fragmente din melodii atunci cand o echipa castiga runda.
2. Un anumit skin pentru admini (boy) si un alt skin pentru (girls)
3. Si ca admini de rank mai mic sa aiba acces la sv_restart.
Eu mi am spus parerea :) fara suparare.
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
501
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Sa fie interzis ca adminii sa faca poze si sa ceară wg la playeri...ca se dau banuri aiurea...cum vazu un caz zilele estea...la admin îi era lene sa se pună spec 1 2 runda sa faca un demo daca avea wall si sai da ban simplu..ca stim ca la valveri acum e problema ca nu gasesc pozele...si jucatoru a fost banat..pe cand nu avea nici urma de cod!!!
 
Joined
May 20, 2011
Messages
113
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Sa fie interzis ca adminii sa faca poze si sa ceară wg la playeri...ca se dau banuri aiurea...cum vazu un caz zilele estea...la admin îi era lene sa se pună spec 1 2 runda sa faca un demo daca avea wall si sai da ban simplu..ca stim ca la valveri acum e problema ca nu gasesc pozele...si jucatoru a fost banat..pe cand nu avea nici urma de cod!!!

Total conrtra. Sunt baieti care joaca cu wall la buton si e ma usor sa il prinzi in poze decat pe demo. Iar daca e un demo e la limita, intre a avea wall sau nu..vor fi nenumarate discutii.
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
501
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Da dar macar sa faca poze unui player care are cod da nu din motiv de frustrare ca moare cateva runde de la individ si da sai fac poze si ala nu are pozele in cstrike!) Asa tot nu e corect..baneaza playeri curați si care pot deveni fideli sv !
 

bGd

hall of fame
Joined
Dec 28, 2008
Messages
3,070
Reaction score
87
Location
Bucuresti
Da dar macar sa faca poze unui player care are cod da nu din motiv de frustrare ca moare cateva runde de la individ si da sai fac poze si ala nu are pozele in cstrike!) Asa tot nu e corect..baneaza playeri curați si care pot deveni fideli sv !
Eu nu stiu despre ce vorbesti.. sincer.
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
501
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Eu scriu aici despre ce caz am întîlnit pe server și încă câți au sa fie așa banați aiurea,pozele si wg asta a ramas in trecut,demo e lucru sfânt în prezent!
 
Joined
May 20, 2011
Messages
113
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Eu scriu aici despre ce caz am întîlnit pe server și încă câți au sa fie așa banați aiurea,pozele si wg asta a ramas in trecut,demo e lucru sfânt în prezent!

Eu sincer nu te-am vazut pe server in ultima saptamana, dar iti multumim pentru idei. Ca sa iti demonstrez ca si pozele sunt sfinte, uite la cerere de unban berskha si explica-mi de ce a doua poza nu apare?
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
501
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Lipsește poza aia verde sau alba!?
Eu sincer nu te-am vazut pe server in ultima saptamana, dar iti multumim pentru idei. Ca sa iti demonstrez ca si pozele sunt sfinte, uite la cerere de unban berskha si explica-mi de ce a doua poza nu apare?
mai vazu sub alte nick nameuri...chiar si azi am fost ) si mie mi sau facutr poze aiurea...macar sa fiu suspect de wall dar asa )) (Fan.Rox*))
 

bGd

hall of fame
Joined
Dec 28, 2008
Messages
3,070
Reaction score
87
Location
Bucuresti
Totusi nu ai raspuns la ce te-a intrebat pork. Si cum joci cu alte nume daca adminul il ai pe nick si pass?
 

Olimpic

leganar
Joined
Jul 20, 2019
Messages
501
Reaction score
59
Location
Republica Moldova,Chisinau
Probleme mai multe poate sa fie windows sau înșasi problema e in cs,daca nu se salveaza asta nu înseamnă ca e cod,nu e greu sa treci spectator 1 2 min de uitat pe player e codat sau nu (lenea e mare cucoană) asa o sa banati sute de playeri aiurea...cum si eu am luat zeci de banuri pana nu mi-am facut cont steam !) Si admin numai am dupa schimbare accesului pe nume.Si da sa încetam cu tema asta ca nu are rost eu v-am înțeles!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top