O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

GAMING NEWS Project L se numeste acum 2XKO: Year in Preview 2024

2XKO-banner.png


Inainte de toate, avem acum un nume! Project L este acum oficial 2XKO. Dupa ce am petrecut cea mai mare parte a anului 2023 in modul "heads-down", suntem in sfarsit pregatiti sa impartasim mai multe cu voi — si sa va oferim mai mult timp de joc practic. Asa ca ne-am gandit ca este timpul sa ne cunoastem pe nume (...si numere).

Ce urmeaza pentru noi, atunci? In 2024, vrem sa auzim mai multe de la voi, comunitatea de jocuri de lupta, pentru a ne asigura ca va oferim cel mai bun joc posibil la lansare. Iata ce avem planificat pana acum:
—De-a lungul anului, vom gazdui demonstratii de joc in intreaga lume, inclusiv la Evo Japonia, in luna aprilie. Daca sunteti in zona, veniti sa ne spuneti ce parere aveti!
—Vom vorbi mult mai mult pe canalele noastre de socializare, impartasind lucrari in curs de dezvoltare despre care vrem sa ne spuneti parerea. Fie ca este vorba de gameplay, arta, muzica sau altceva, spuneti-ne ce vreti sa vedeti si de la cine vreti sa auziti chestii;
—Speram sa incepem testarea jocului inainte de sfarsitul anului. Daca vreti sa participati, va puteti inscrie chiar acum pe website-ul nostru.



De asemenea, suntem incantati sa anuntam ca ne propunem sa lansam jocul complet pe PlayStation 5, Xbox Seria S | X si PC in 2025.

Am parcurs un drum lung de cand jocul a fost anuntat pentru prima data, multumita in mare parte voua tuturor. Abia asteptam sa intram in urmatorul capitol de dezvoltare si sa va implicam mai mult in crearea jocului. Intre timp, mergeti pe site-ul nostru pentru a va inscrie la testele de joc si nu uitati sa urmariti noile noastre canale sociale (suntem @Play2XKO cam peste tot) pentru toate actualizarile si anunturile viitoare.

Multumim si va tinem la curent!

riotgames.com
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top