O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPAWN Locul 1 Mondial

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

kEn

leganar
Joined
Nov 6, 2011
Messages
1,070
Reaction score
19
Age
28
Location
Nürnberg
Era de stiut ! kenvelo cu fratesu baiatu cu cola au mai dus serverul respawn de mai multe ori acolo unde ii este locul !

Felicitari BRO !

Poate revin si eu alaturi de voi !

Semnat IuliaNNN :)
 
Joined
Dec 16, 2012
Messages
188
Reaction score
7
Age
50
Ma fac sa rad unii cand vb doar de ken si fratesau si eu care sponsorizez serverul sa stea acolo unde e locul lui nu vede :)))))). Prefer server pe locu 100 si sa mearga ca lumea decat pe 1 si sa fiu invidiat de altii plus care incearca sa ne doboare prin nu mai stiu ei ce mijloace .
 
Joined
Aug 18, 2013
Messages
21
Reaction score
0
Age
30
Location
Adjud
cine e pe locul unu cine e :> kenvelo si cola e i cu staffu RS ...asi spune tot mai sus tot mai sus dar unde mai sus de atat,aici pe RS e un staff unit si foarte devotat acestui sv.
 
Joined
Sep 18, 2008
Messages
1,046
Reaction score
11
Age
29
Location
Iasi
Felicitari ownerilor si adminilor pentru munca depusa.Fiti in continuare uniti si o sa ramaneti numarul 1 in lume mult timp.
 

MuuziK

hall of fame
Joined
Sep 18, 2008
Messages
2,353
Reaction score
51
Age
32
Cum scoate din ***** cand baiatul cu cola floodeaza forumul in fiecare seara cu aproximativ 8-12 GB? Asta cum explicati?

Felicitari pentru loc, suntem mandrii.
 

kEnvELo

DM/Respawn.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 3, 2010
Messages
1,410
Reaction score
34
Age
32
Location
Constanta
@ baiatu cu cola sa lasat de laleagane de cand a primit ban , el acum si-a deschis propriul server pe alta comunitate nu mai are nici o treaba cu serverul , deci nu mai aberati asa ceva
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top