O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA LLG WebDesigners

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Nov 14, 2012
Messages
256
Reaction score
38
Location
Sibiu
Ma plimb pe forumuri de ani buni, dar inca nu am dat de unul mai bine structurat decat LLG. Si asta e un feedback din partea unui Full stack web developer.

Mai departe vin cu o propunere. Stiu aceasta comunitate de pe vremea cand activa pe umilul phpbb, upgrade-ul de la vb4 la xenforo a fost poate cea mai buna decizie luata de administratori. Tocmai din acest motiv tin sa cred ca aveti un "guru" in culise care se ocupa perfect de partea cu web design-ul si il felicit pentru asta.

Da stiu "it's all about gaming" , dar un mic proiect de tip web design school sau ceva in genul ar aduce dupa parerea mea o multime de membrii cu interes si asta poate fi in plus pentru comunitate. Gaming+Web Design = Love. Plus o promovare pentru serviciul de landing pages :)

Toate cele bune :)
 
Last edited by a moderator:
Joined
Jan 2, 2017
Messages
746
Reaction score
571
Age
23
Location
Pawno
Salut.
Părerea mea de scripter pe partea de 1.6: caut tot ceea ce am nevoie pe forumuri de specialitate, chiar dacă știu că există informații care mă pot ajuta și pe site-uri mici, prefer să iau informația de pe site-ul pe care știu că voi găsi 100% ceea ce caut.
Așa e și aici, apreciez ideea ta, însă nu știu câți oameni vor veni pe un forum care se știe de când lumea cu ce se ocupă să caute informații legate de WebDesign.
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,098
Reaction score
1,179
Salut.
Părerea mea de scripter pe partea de 1.6: caut tot ceea ce am nevoie pe forumuri de specialitate, chiar dacă știu că există informații care mă pot ajuta și pe site-uri mici, prefer să iau informația de pe site-ul pe care știu că voi găsi 100% ceea ce caut.
Așa e și aici, apreciez ideea ta, însă nu știu câți oameni vor veni pe un forum care se știe de când lumea cu ce se ocupă să caute informații legate de WebDesign.

Un raspuns bine argumentat!
Comunitatea are nevoie de altfel de proiecte in momentul de fata, bazate pe interesele comune ale membrilor sai.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top