O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban wiz

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 19, 2022
Messages
425
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Eu nu inteleg o chestie, am vazut greseala asta la multi. Vedeti ca nu s au transferat banurile de pe go pe 2, intrati pe sv ba si cu același nume, acelasi avatar, aceleasi chestii le faceti...
 

Ioading

leganar
Joined
Jun 12, 2022
Messages
260
Reaction score
93
Location
Ploiesti
banul de pe go era pentru wall! Am si acum dovada ca ai wall numai ca nu puneai tinta direct pe playeri prin smoke ci te fereai putin o tineai langa ei,stiai cati sunt acolo in smoke etc,dar incercai sa ascunzi codul! Daca e nevoie la cererea fondatorului o sa pun DEMO-ul dar banul mai mult a fost pentru OLD BAN csgo!
 

wizybizy

leganar
Joined
Apr 28, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Vreau dovada , atat , oricum nu iau unban , doar sa vad "dovada"
 

Ioading

leganar
Joined
Jun 12, 2022
Messages
260
Reaction score
93
Location
Ploiesti

wizybizy

leganar
Joined
Apr 28, 2024
Messages
9
Reaction score
5
In clipul al 2lea faceam preaim si nu ma jucam serios ca vorbeam cu un prieten + si desichdeam cutii (cred) , in primul clip ma duceam dupa info , auzim multi mid , ma ingrijoream de mid, acolo la window am auzit ca au sarit si ca sunt gloante peste tot etc , imi era frica ca iese unu prin smoke si ma omoara , pot face pc check dar n-are rost ca am dat reset la pc ca imi merges greu , si cand ma jucam compe aveam faze ciudate am si clipuri pe care le-am postat pe youtube , fara editing ca am dat clip cu ala "clip last 30 seconds" si nici nu stiu sa editez etc. www.youtube.com/@wizy2k320/videos
 

wizybizy

leganar
Joined
Apr 28, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Doar cu sv_cheats 1 foloseam wallu , cu commanda r_drawothermodels 2 sau 0 , daca ziceti ca sunt codat ma consider bun la joc
 
Joined
May 19, 2022
Messages
425
Reaction score
219
Age
29
Location
Co-Owner Romania.llg.ro
Nu ti dau pro unban ca pe go aveai ceva, de la niste scoruri negative in scurt timp rupeai sv si s a stat mult timp pe tine, multi admini, ban etc. stii mai bine despre ce vorbesc dar pe demo uri astea nu ai nici un wall, cu totii tinem tinta asa pe multe meciuri, nu cred ca unii din baieti arunca tinta cand adversarul le apare in fata, oriunde faci peek, parerea mea e ca tii tinta n pereti pana sa i faci peek sau cel putin asa fac eu uneori, si nu cred ca sunt eu singurul ce face asta ca nu s eu ala ce a inventat chestia asta. Aici e o runda, probabil mi as lua ban pe un comunitar ca as tine tinta asa. Sa nu fim mai catolici de cat papa, sunt multi codati dar nu orice faza e cod cum multe nu sunt skill ci pur noroc.
 

wizybizy

leganar
Joined
Apr 28, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Eu tin tinta in perete ca asa am invatat , prostu de mine , si dau preaim la unele chesti unde nu ar trebui , si cand ma joc dm cu boti fac preaimuri ciudate ma uit prin pereti etc. odata(de mai multe ori) sunt prea increzator in movementul , prefire etc. si asa fac eu dar na aia e
 
Joined
Jul 13, 2022
Messages
282
Reaction score
112
Location
Suceava
Ce spui este nefondat,nu,nu ai de ce să fii încrezător în movementu tău ca doar ții țintă la un perete și aștepți ca el să fie în laterală sau să iasă cu considerentul ca nu te vede.Peek uri face prea puține și când faci Peek faci unul normal,ai luat al cu 27 de gloanțe și ai dat reload,asta nu i ceva încrezător cum susții😂.Aim nu ai ,într-adevăr de ținut ținta o ții în perete,nu înțeleg chestia asta,ciudat la palat pe mirage și în porții pe mid cum ai ținut ținta pe el chiar dacă erai în smoke și nu l vedeai.Într-adevăr scoruri faci.Smurfer nu ești.O să zic Contra doar pentru ca e prea insistentă faza cu ținta prin pereți,din perete nu ți poate face Peek,ținta trebuie să fie la o poziție în care jucătorul să facă cross,nu să fie fantomă și să iasă din perete
 
Joined
Dec 19, 2021
Messages
208
Reaction score
90
Age
17
Location
Constata
PRO UNBAN-pentru motivul "wh" ,deoarece pe cele 2 demo-uri nu vad faze de wh ci doar niste kill-uri facute intr-un mod mai "pro",iar la faza cu "tinta prin perete",pana si la mine se intampla cand vreau sa fac peek pun mai intai tinta in perete ca sa-i fac prefire direct pe cap iar dupa ii fac peek.(chiar daca n-am fost asa de explicit,cred ca m-ati inteles)
CONTRA UNBAN-pentru motivul "oldban", pt. ca ai avut ban pe CS:GO. Puteai pur si simplu sa-ti schimbi numele si intrai pe sv linistit,jucai mai lejer si nu pareai "suspect".
Decizia ramane la fondator daca ramane ban-ul sau primesti unban!
 

wizybizy

leganar
Joined
Apr 28, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Nu sunt "pro player" nu joc perfect , joc cum pot si eu , da tin tinta in pereti am un crosshair placement horror , acum 2-3 saptamani am realizat ca nu am crosshair placement bun , si poate si positioning , cum a zis coxti decizia fondatorului
 

wizybizy

leganar
Joined
Apr 28, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Foarte bine faci, mai bine nu te mai joci decat sa joci cu, codurii ! Spor poate iti gasesti alt joc in care inveti sa te joci correct !
nici nu am coduri , doar pe fh5 , dar ms , oricum ma simt ca in tiktokul ala : when they call you a cheater but you aint cheating
 

Ioading

leganar
Joined
Jun 12, 2022
Messages
260
Reaction score
93
Location
Ploiesti
nici nu am coduri , doar pe fh5 , dar ms , oricum ma simt ca in tiktokul ala : when they call you a cheater but you aint cheating
"doar pe fh5" ... daca ai coduri doar pe un joc noi cum putem sa te credem ca nu ai si pe altele? Gen cs2 etc..? Decizia ramane la fondator!
 

wizybizy

leganar
Joined
Apr 28, 2024
Messages
9
Reaction score
5
ba nu stiu , am propus pc check , oricum nu imi pasa , poate sa ramana banul
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top