O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Schimbare username

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

The Bear

leganar
Joined
Apr 22, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Location
In padure
[Cerere] unban

Mesaj:as vrea daca se poate sa imi scoateti banul de pe userul ursuletul deoarece am decis sa nu ma mai implic asa mult pe forum si va voi lasa pe voi sa luati decizii etc.imi voi vedea de forumurile mele resita si resita war si imi iau angajamentul ca nu mai vb urat.dupa cum am zis am sa o las mai usor si paerea mea este ca nu e frumos direct ban ca nu am dat la nimeni in cap si nu am omorat p nimeni astept un raspuns daca se poate pana maine seara.ms
 
Last edited:

boonstar

leganar
Joined
Jan 9, 2009
Messages
1
Reaction score
0
de acord sa-i scoateti banu pt ca nu a facut ceva foarte grav si nu mai avea si alte sanctiuni...omu invata din greseli...sper sa-i mai acordati o sansa
 
Joined
Sep 19, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Aici nu este vorba cu acorduri sau mai stiu eu ce! din cate stiu eu nu se mai schimba numele la user !
Vedem ce spun F&B!
 
Joined
Sep 21, 2008
Messages
106
Reaction score
0
Din cate am vorbit cu ursuletul am aflat ca a luat ban pentru limbaj vulgar,si cred ca banul poate fi scos,pentru ca....ei bine, se mai intampla.De cand il cunosc m-a ajutat de fiecare data la nevoie si niciodata nu s`a purtat urat cu mine si sper ca banul sa fie scos.
 

G3rMaNNNu :x

leganar
Joined
Feb 6, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Age
30
Location
C:\Terra\Europa\Romania\Tg-Mures
Din cate am vorbit cu ursuletul am aflat ca a luat ban pentru limbaj vulgar,si cred ca banul poate fi scos,pentru ca....ei bine, se mai intampla.De cand il cunosc m-a ajutat de fiecare data la nevoie si niciodata nu s`a purtat urat cu mine si sper ca banul sa fie scos.
De acord..Alti vorbesc si mai si si nu primesc ban !
 
Joined
Jan 3, 2009
Messages
69
Reaction score
0
Age
38
Location
Bucuresti
Eu stiu bine de ce a luat ursu ban si daca faceam ca el il urmam!Pentru ca un user ca Americath care streseaza lumea la adus in stare sa injure pe forum!Este un om care se baga aiurea in seama si comenteaza orice postezi...te face sa disperi!Merita unban pentru ca eu il inteleg foarte bine insa eu am preferat sa il anunt pe floricel despre conflictul meu cu America si acesta a fost sanctionat!Pe viitor sa faci acelasi lucru si este mai bine decat sa te injuri aiurea!
Bafta!
 

The Bear

leganar
Joined
Apr 22, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Location
In padure
Care viitor daca nu mia dat macar warn nimic parca se dadea warn ban 2 saptamani si banip permanent dar a dat direct si sincer nu meritam deoarece altii au vb mult mai urat la adresa mea si nu numai ci si pe forum si nu au primit nimic plus ca sunt si moderator pe 2 forumuri si sa nu se mai schimbe userul dar il vreau pe ala neaparat sper sa raspunda cineva cel care mia dat banul.
 
Last edited:
Joined
Sep 18, 2008
Messages
59
Reaction score
0
Location
Slobozia, Ialomita
nu este nimeni obligat sa ii scoata banul. daca baiatul nu s-a putut abtine de a se adresa intr-un mod vulgar membrilor cumunitatii nici moderatorul nu s-a putut abtine din a nu-l bana. un topic aiurea si cosmine dati ban pe ip nu mai dati pe user ca asa baietii fac "n" useri
 

The Bear

leganar
Joined
Apr 22, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Location
In padure
nu este nimeni obligat sa ii scoata banul. daca baiatul nu s-a putut abtine de a se adresa intr-un mod vulgar membrilor cumunitatii nici moderatorul nu s-a putut abtine din a nu-l bana. un topic aiurea si cosmine dati ban pe ip nu mai dati pe user ca asa baietii fac "n" useri

deci nu eu trimit mailuri cu .Report user posted mesage. america mia trimis mie k si ma deranjat deci eu nu ma bag in treburile la altii sau pe alte forumuri el ma deranjat cu mailu ala aveam meci si imi iese din cs si imi arata new mail recived si normal ca mam enervat si am zis ce am zis puteam sa primesc warn da nu direct ban pentru ca america e moderator sau ce e nu mi se pare corect si am zis ca nu ma mai bag dar sa primesc userul inapoi nu e cv ff greu si cred ca merit a 2 sansa.
 
Joined
Dec 18, 2008
Messages
392
Reaction score
0
Location
Alaska
Nu sunt de accord sa i se scoata banul acum !... sa se invete minte ... (7 zile )

cat despre tn slayer stai linistit ca daca se punea problema de ban luai si tu ...

..
ps: daca stii sa te comporti intr.o comunitate nu ai probleme (ban) deci aveti grija cum va comportati si ce limbaj folositi


@sweet lasa.i ca nu ai cu cn :p


o zi buna :)


l.e : nu te ameninta nimeni ma ... :)
l.e2: sweet e glumet... hai dute la tigara vb pe mess :)))
 
Last edited:
Joined
Jan 3, 2009
Messages
69
Reaction score
0
Age
38
Location
Bucuresti
Iar ma ameninti!Treaba ta ...dar ma intreb...imi da deai tu ban?Din moment ce nu ai motive sa imi faci reclamatie nu te mai baga aiurea in seama cu mine si vezi ca nu in dreptul meu sunt sanctiuni date de moderatori !Bafta!
 
Last edited:

The Bear

leganar
Joined
Apr 22, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Location
In padure
perioada banului este permanent nu 1 zi nu 7 nu 100.si america si slayer terminati fratilor ce naiba aveti am mai facut o data un post iara vati bagat si voi in el acum din nou mergeti pe mess.astept un raspuns.
 

asdfa

hall of fame
Joined
Sep 18, 2008
Messages
1,546
Reaction score
16
Location
La Leagane
va rog sa nu mai postati pana nu vine cu un reply unul din administratori :D

ms


ps. ursuletul vezi ca tu ai un limbaj cam de maidan :p

am un print de pe forum care l`am salvat si nu te`am mai sanctionat ca erai moderator in nush ce sectiunea si nu puteam sa iti dau warn dar banul cred ca o sa ramana un timp + ca ai si alt cont
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top