O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[RED] - RECLAMAȚIE ADMIN REZOLVATĂ

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Dec 24, 2015
Messages
651
Reaction score
21
Age
27
Location
Pitesti, Arges
Numele dumneavoastră: GaLaTi # Flame ;x
Numele adminului: K1ne^t1x!*

Data şi ora la care s-a produs incidentul:19:30 28.01.2018
Motivul plângerii: Este a doua oara cand "vecinu" refuza sa dea wg si sper ca si de data asta sa se procedeze cum s-a procedat in antecedenta. DACA el crede ca ca poate scapa luand un grad care ii ofera un anumit privilegiu gandeste ca un infam mediocru. Si de data aceasta rog staful , facand abstractie de limbaj-pe care tot el m-a dterminat sa il folosesc-, sa ia o decizie corecta si impartiala gandindu-se si la ceilalti playeri care vor sa joace tinand cont ca era si GATHER. TIN SA TRAG ATENTIA ASUPRA FAPTULUI CA NU MI SE PARE CORECT CA UN ASTFEL DE INDIVID SA PRIMIEASACA SANSE PT . SIMPLUL FAPT CA DONEAZA.
Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/ovKbE
 

Kine

leganar
Joined
Dec 17, 2016
Messages
306
Reaction score
11
Age
23
Re: RECLAMATIE K1ne t1x

Bai omule , am aratat de nu stiu cate ori ca am ban pe wg
De ce n ai făcut print la toata conversatia ? Sa vada si staff ul ce fel vorbesti cu adminii
Învață sa lasi loc de buna ziua si dupa zici de altul , uitate la tine si dupa zici
 

DeNNise

mademoiselle
Joined
Dec 26, 2016
Messages
134
Reaction score
8
Age
24
Location
Red.Laleagane.ro
Re: RECLAMATIE K1ne t1x

Tot tu esti ala care intra pe server si incepe cu gura si injura si tot tu faci reclamatie?! nu mi se pare normal asa ceva sa vi tot tu cu reclamatie , K1Ne a explicat clar ca are ban pe wg si a mai zis si "INFINITY0" ca stie si el ca are ban pe WG , in primul rand trebuie sa ne respectam intre noi nu sa ne vorbim urat . Am incercat sa va opresc din cearta dar voi tot ati continuat , sper sa se ia la cunostinta cu amandoi nu doar cu unul , in primul rand cred ca conteza respectul fata unul de altul . (P.S. Scuze ca m-am bagat , mi-am dat cu parerea pentru ca am fost de fata si Flame nu a procedat corect. Repet. nu tin partea la nimeni)
 
Joined
Dec 24, 2015
Messages
651
Reaction score
21
Age
27
Location
Pitesti, Arges
Re: RECLAMATIE K1ne t1x

KINE MAI IEI O DATA REMOVE CUM AI MAI LUAT SI ACUM. SI ATUNCI ACELASI MOTIV L.AI INVOCAT SI TOT AI LUAT REMOVE. MAI IEI O DATA CA VAD CA ESTI POTENT( DOAR FINANCIAR), GRADUL. CAT DESPRE TINE DENISA CUM TI.AM MAI ZIS SI PE SV "NU MAI FACE PE PROASTA" CA AI FI FATA DESTEAPTA NU STIU DE CE II CANTI IN STRUNA LU' ASTA SI LU' INFINITI. SUNT DINAINTEA LOR PE SV SI EL A MAI LUAT REMOVE... NU SUNT SINGURUL CARE ARE CEVA CU EL DOAR CA RESTU NU AU AVUT OCAZIA
 
Joined
Sep 1, 2012
Messages
2,397
Reaction score
104
Age
27
Location
Bucuresti
Re: RECLAMATIE K1ne t1x

Cum a zis si AlexXD...nu va mai certati,trebuie sa fim o echipa unita.Daca ti se cere wg si nu poti da,mi se pare normal sa ai ceva dubii.Directorii trebuie sa vina cu o decizie asupra wg-ulu,sa se rezolve problema odata si pentru totdeauna,pentru a evita alte posibile certuri.Aici nu e de tinut partea cuiva si nici reclamatie pentru limbaj.Trebuie sa existe un motiv pentru care Kine a fost reprimit pe server.

 
Last edited:
Joined
Dec 24, 2015
Messages
651
Reaction score
21
Age
27
Location
Pitesti, Arges
Re: RECLAMATIE K1ne t1x

Motivul e ca doneaza... cum a luat remove si data trecuta tot pe refuz wg sper sa si acum tinand cont ca tot motivul asta cu ban pe wg
 

AfGanistaNNu

Red.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 17, 2015
Messages
12,243
Reaction score
2,101
Location
Red.LaLeagane.Ro
Re: RECLAMATIE K1ne t1x

K1ne are o problema cu wargods confirmata de liderii proiectuluii wargods.
Se poate procesa asupra dansului in felul urmator:
Slot, Player, Vip, Sergent, etc., Legenda - DEMO
Directori - Poze, Verificare
Si cu asta am incheiat subiectul.
 

Kine

leganar
Joined
Dec 17, 2016
Messages
306
Reaction score
11
Age
23
Re: RECLAMATIE K1ne t1x

S a rezolvat problema intre mine si flame , am ajuns la un acord amândoi , se poate da T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top