O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban Mitza [;x].

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Nickul vostru: Mitza [;x].
IP-ul (www.arataip.ro):77.81.23.107
STEAMID-ul:Valver
Motivul pentru care aţi primit ban:aim+wall spune el.Astept sa vina sa prezinte demo de unde reiese ca am wall si aim,ciudat este ca am mai jucat cu el acum ceva ani...am jucat cu majoritatea celor vechi de pe Laleagane-indungi-bzone(unde am facut parte din staffuri) si nu am am jucat niciodata cu wall+aim,acuzatii au mai fost,dar nefondate!Mi se pare penibil mai ales ca m-am reapucat de vreo 6-7-8 zile si joc de pe un laptop vai steaua lui...astept unbanul.Totodata tin sa va felicit pe intregul staff ca inca tineti comunitatea asta in picioare,singura care a mai ramasa!👏👏👏
Adminul care te-a banat:The Crow
Ora aproximativă:Nu mai stiu exact 20-21 parca,acum vreo 3 zile.
Dovezile tale (Print la consola):https://ibb.co/9wYtWZt nu pot uploada de pe zippy sau imgur.
 
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Ce vorbesti tu acolo? Banul cu siguranta nu a fost ieri,ora nu o stiu cu exactitate! Vreau sa se uite un owner sau altii din staff,mult mai competenti si cu mai multa vechime decat tine! Nu mai acuza tu asa pe nedrept!!!
Ce ti se pare tie in demo ala ca e necurat? prima faza??? Si la aia de sus penultima nu a sarit tinta nimic si intra ceva aimdetector,hai ma sa fim seriosi!!!
Tu ai ceva vechime nu stiu ce e cu tine!
Oricum pentru faza asta meriti un down la admin! Este ban pentru nimic!
 

MRNNN

Nord.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 15, 2010
Messages
462
Reaction score
77
Age
29
Location
Romania
Ce vorbesti tu acolo? Banul cu siguranta nu a fost ieri,ora nu o stiu cu exactitate! Vreau sa se uite un owner sau altii din staff,mult mai competenti si cu mai multa vechime decat tine! Nu mai acuza tu asa pe nedrept!!!
Ce ti se pare tie in demo ala ca e necurat? prima faza??? Si la aia de sus penultima nu a sarit tinta nimic si intra ceva aimdetector,hai ma sa fim seriosi!!!
Tu ai ceva vechime nu stiu ce e cu tine!
Oricum pentru faza asta meriti un down la admin! Este ban pentru nimic!
Mitza, nu incerca sa agiti apele, verificam si revenim cu un raspuns!
 

RbN

Nord.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Mar 12, 2012
Messages
822
Reaction score
420
Age
31
Location
Craiova
Am verificat demoul exista o faza dar nu e ceva concret, vei primi unban. T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top