O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere admin Goldust

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Aug 27, 2023
Messages
145
Reaction score
39
Nick: Goldust
Vârsta + primele 5 cifre din CNP: 50201
Link-ul meu de Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087986494578
Link-ul meu de la Steam: -
Ore pe server (LINK): https://www.gametracker.com/server_info/RED.LALEAGANE.RO:27015/top_players/?query=Goldust
Vi se salvează pozele la CS?: Da
Știți să faceți un test wargods?: Da, am mai deținut grad aici în trecut,cunosc totul
Cât timp poți fi activ pe server pe zi?: 3/4 ore , in functie de programul de lucru
Ai citit regulamentul și manualul adminilor?: red-z0ne, t0p, c0dat
Te-ai alăturat grupului de steam? (LINK): Nu dețin
Ai dat like & share aici? LIKE: Da
Sunt conștient(ă) că am 3 zile de când voi fi acceptat să dau mesaj pe fb pentru test?: Da
Ai mai avut acces pe acest server? - Da, în trecut am avut o istorie pot spune astfel aici pe server, am început ca simplu admin, am fost si coordonator Gather Night ! Joc pe acest server de cand era Visinescu detinator, Mada etc. ! In ultima vreme nu mi-a mai permis timpul si am avut laptopul stricat, motiv pentru care nu am mai intrat cum faceam in trecut pe server ! Pentru cei care nu ma cunosc sunt dispus sa comunic oricand, am revenit ca sa ajut astfel incat pe langa prieteniile pe care o sa le legam, sa facem din serverul acesta un loc placut, de relaxare iar staff-ul sa fie a doua noastra familie !
 
Joined
Jan 15, 2017
Messages
195
Reaction score
135
Age
28
Location
Iasi,Romania
Website
laleagane.ro
GVizI3I.png



- Vei primi gradul SERGENT
- Te rog să-ți creezi BanList aici.
- Te rog să te înscrii la testul pentru UP, aici.
- Trimite te rog un mesaj aici CLICK sau un PM privat cu datele!
- Nu uita sa votezi zilnic serverul
aici
- Nu uita să te treci la "Prezintă-te": LINK


T/C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top