O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

IN ASTEPTARE Cerere unban cheat-on

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

not cheater

leganar
Joined
Jul 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Nick-ul tau:cheat-on
Adminul care te-a banat: (informații găsești aici)valipolarbear
Steam id-ul tau: STEAM_1:1:626054448
Motivul pentru care ai luat ban: wall
Data si ora banului: (informații găsești aici)aseara nu stiu exact ora...
Snapshot:
 

Attachments

  • 1688388545758.png
    1688388545758.png
    316.4 KB · Views: 28
Joined
Mar 6, 2022
Messages
60
Reaction score
6
Location
China
Competitive cooldown de la ce ai? De la prea multe reporturi? .. Vedem ce zice Vali, el nu prea da banuri aiurea si dupa cum vad si profilul tau e nou, mistocareala ca Cheat ON si de astea.

Asteptam un raspuns sau demo.
 

not cheater

leganar
Joined
Jul 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Competitive cooldown de la ce ai? De la prea multe reporturi? .. Vedem ce zice Vali, el nu prea da banuri aiurea si dupa cum vad si profilul tau e nou, mistocareala ca Cheat ON si de astea.

Asteptam un raspuns sau demo.
Nou nu e... 1.2k ore mai am unu cu 1k și cv și unu cu 300
 

not cheater

leganar
Joined
Jul 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Competitive cooldown de la ce ai? De la prea multe reporturi? .. Vedem ce zice Vali, el nu prea da banuri aiurea si dupa cum vad si profilul tau e nou, mistocareala ca Cheat ON si de astea.

Asteptam un raspuns sau demo.
Pe care am și prime și le pe compe
 
Joined
Oct 27, 2019
Messages
47
Reaction score
6
Age
22
Nu inteleg de ce mai faci cerere... ai 3 conturi, asta nu are prime e clar ca joci cu coduri pe el... Si aici e si vina lui Distratu... conturilie astea ireleveante cu non prime nu au ce cauta pe sv.. un motiv pentru care eu personal nu prea mai joc pe sv asta e...
 

not cheater

leganar
Joined
Jul 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Nu inteleg de ce mai faci cerere... ai 3 conturi, asta nu are prime e clar ca joci cu coduri pe el... Si aici e si vina lui Distratu... conturilie astea ireleveante cu non prime nu au ce cauta pe sv.. un motiv pentru care eu personal nu prea mai joc pe sv asta e...
Are treabă daca joc pe un cont care are prime sau nu? Crezi că dacă ai prime ești altcineva și nu știu?
 
Joined
Jul 5, 2012
Messages
2,899
Reaction score
221
Location
Ramnicu Sarat
Website
sourcebans.ro
Nu inteleg de ce mai faci cerere... ai 3 conturi, asta nu are prime e clar ca joci cu coduri pe el... Si aici e si vina lui Distratu... conturilie astea ireleveante cu non prime nu au ce cauta pe sv.. un motiv pentru care eu personal nu prea mai joc pe sv asta e...

Am modificat setarile astfel ca jucatorii non prime nu mai pot intra. Daca aveti nelamuriri vorbim pe discord.
 
  • Like
Reactions: aqx

not cheater

leganar
Joined
Jul 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Am modificat setarile astfel ca jucatorii non prime nu mai pot intra. Daca aveti nelamuriri vorbim pe discord.
Perfect de acord. Cu aceasta regulă. Dar cu mine ce se întâmplă?iau unban nu iau? Intru de pe cel cu prime pe sv nu e problema.si totuși de ce am mai fost verificat de 2 ori în cel mult 2 ore. Daca tot am luat ban?
 

ValiPolarBear

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 12, 2016
Messages
1,105
Reaction score
121
Age
24
Location
Twisted Treeline
Ți-am dat ban permanent pentru 3 motive,le ai avut și pe discord dar având în vedere că te doare la banana,și ai fost idiot ți-am dat ai acolo ban(scuze de limbaj dar când e cineva prea idiot eu ii zic in față ):
1. pe filmare se vede cum bălăngăni arma și se aliniază aproape perfect cu inamicul(sau cel puțin hitboxul) ,e mai sus o poza ,mai e pe filmare și la vents(poate nu se vede că am dat eu tab dar te aliniezi cu cel din conector mai întâi,după cutie mod și main și iarăși la urcare heaven, I'll știi pe cel din spate,cumva că vine exact atunci și prin perete pui țintă pe el sau ți se muta singura.
2. Nu ai jucat competitive In viața ta și nici faceit dar ești profesionist,nu ai prime,ai probabil 200-300 ore,și astea jucate ultimele 3 luni, faza cu ,,mi-o mâncat cățelul foaia cu contul sau mi-a fost furat nu merge"
3. Când am văzut ce aroganțe ai să fii mulțumit că ți-am dat ban că și eu îți ziceam ceva la schimb,fara înjurături că nu e necesar dar te punea și pe tine pe gânduri ce sa faci pe viitor,având în vedere că mai mult de topg și măgarii in cap nu ai in intermediul online,nu cred că pe strada te comporți așa.


Topic închis dacă mai vrea un manager sau DISTRATUL să adauge ceva sa scrie după.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top