O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Reclamatie s4kal

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Oct 14, 2015
Messages
2
Reaction score
0
Age
28

Nick: Brancusi
Numele Adminului: s4kal
Motiv: Adminul declara ca nu este voie rush pana la 1:20. Ii aduc in fata faptului regulamentul de aici de pe forum, unde nu se mentioneaza asta. Cu toate acestea, el da slay.
Dovezi: In consola nu mai apare chat-ul si nu pot da scroll atat de sus. Cu toate astea nu cred ca o sa nege :)
 

s4kal

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jan 9, 2010
Messages
490
Reaction score
223
Age
32
O sa mi dau -1 . Pana se apara updat-ul cu cs2 serverul a beneficiat de sistemul antirush pana la 1:20 . Cred ca in calitate de fondator pot sa mai schimb din reguli pe percurs in functie de joc si de playeri. Daca nu te poti conforma acestor reguli esti invitat sa ti cauti alt server !

T c
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,566
Reaction score
778
Age
30
Location
Bucharest
Nick: Brancusi
Numele Adminului: s4kal
Motiv: Adminul declara ca nu este voie rush pana la 1:20. Ii aduc in fata faptului regulamentul de aici de pe forum, unde nu se mentioneaza asta. Cu toate acestea, el da slay.
Dovezi: In consola nu mai apare chat-ul si nu pot da scroll atat de sus. Cu toate astea nu cred ca o sa nege :)
Usor Eminescu, dupa cum sti si pe go era sistem de antirush pe majoritatea serverelor si pentru ca acum fiecare server este la inceput nu sunt asa multe sisteme si e de asteptat sa primim din partea voastra intelegere si sa nu dati rush peste rush ca dupa va intrebati "o dar vai de ce ma joc 1v1 pe server?". Incetati cu rush urile mai ales cand sunt putini ca lumea iese si ii inteleg cand vine cate unu nebun dupa kill uri sa dea rush uri. Nu va face nimeni statuie daca dati rush uri intr una. Aveti matchmaking, dati acolo rush pana va vine rau.


Ciao bella
 
Joined
Jun 4, 2013
Messages
188
Reaction score
22
Age
38
Location
Teleorman
Nick: Brancusi
Numele Adminului: s4kal
Motiv: Adminul declara ca nu este voie rush pana la 1:20. Ii aduc in fata faptului regulamentul de aici de pe forum, unde nu se mentioneaza asta. Cu toate acestea, el da slay.
Dovezi: In consola nu mai apare chat-ul si nu pot da scroll atat de sus. Cu toate astea nu cred ca o sa nege :)
Pai nu intelegeti nici unu cu vorba buna pana se da slay sau ban 10 minute sa te linisteti ,
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top