O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban 47 iq 47 biceps

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jul 13, 2022
Messages
282
Reaction score
112
Location
Suceava
Contra,să ai un boost de la Lv 2 la e ceva,tre să știi niște smoke uri,One way uri.Tii poziții,știi să faci un fast Peek cu crosshair placement ok,referindu mă la Peek ul din short și b window.800 h nu ai,după cum ai menționat tu ca ai făcut pauză să înveți cs2 rapid nu poți doar dacă ai de pe cs go multe ore,10k rating e puțin,dar 10k înseamnă ca ar trebui sa fii un mg1/2,400 de ore da sunt puține,ca sa stai sa înveți fiecare mapă smoke,line up,spray pattern,peeking, ținând cont ca e complet diferit față de csgo,da in 400 de ore e cam greu să știi jocu și sa faci 20 cu 7.
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Contra,să ai un boost de la Lv 2 la e ceva,tre să știi niște smoke uri,One way uri.Tii poziții,știi să faci un fast Peek cu crosshair placement ok,referindu mă la Peek ul din short și b window.800 h nu ai,după cum ai menționat tu ca ai făcut pauză să înveți cs2 rapid nu poți doar dacă ai de pe cs go multe ore,10k rating e puțin,dar 10k înseamnă ca ar trebui sa fii un mg1/2,400 de ore da sunt puține,ca sa stai sa înveți fiecare mapă smoke,line up,spray pattern,peeking, ținând cont ca e complet diferit față de csgo,da in 400 de ore e cam greu să știi jocu și sa faci 20 cu 7.
Salut, pe cs go aveam LEM din 500 de ore gen din câte se vede în ss-urile de pe profilul de steam. Jucandu-ma de mic cs1.6 nu mi-a fost greu niciodată sa ma conformez unui nou joc shooter .Smoke-uri în momentul de fata inafara de mirage chiar nu stiu, dar stiu ca trag bine rau . Ore de cs go/cs 2 te asigur ca am decât 900 și punct. Dacă vrei sa le punem și pe alea de cs 1 6 sigur nu îți pot aproxima , dar cred ca am jucat mai mult decât go și cs2.
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Contra,să ai un boost de la Lv 2 la e ceva,tre să știi niște smoke uri,One way uri.Tii poziții,știi să faci un fast Peek cu crosshair placement ok,referindu mă la Peek ul din short și b window.800 h nu ai,după cum ai menționat tu ca ai făcut pauză să înveți cs2 rapid nu poți doar dacă ai de pe cs go multe ore,10k rating e puțin,dar 10k înseamnă ca ar trebui sa fii un mg1/2,400 de ore da sunt puține,ca sa stai sa înveți fiecare mapă smoke,line up,spray pattern,peeking, ținând cont ca e complet diferit față de csgo,da in 400 de ore e cam greu să știi jocu și sa faci 20 cu 7.
"Sa înveți cs2 rapid " "400 de ore sunt putine". Frate sunt 400 de ore de la Sf lui septembrie pana acum, chiar am jucat mult rau. Sunt 400 de ore nu 40. Smoke-urile pe o harta cred ca le înveți în 10 minute dacă le cauți pe tiktok haha.
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Contra,să ai un boost de la Lv 2 la e ceva,tre să știi niște smoke uri,One way uri.Tii poziții,știi să faci un fast Peek cu crosshair placement ok,referindu mă la Peek ul din short și b window.800 h nu ai,după cum ai menționat tu ca ai făcut pauză să înveți cs2 rapid nu poți doar dacă ai de pe cs go multe ore,10k rating e puțin,dar 10k înseamnă ca ar trebui sa fii un mg1/2,400 de ore da sunt puține,ca sa stai sa înveți fiecare mapă smoke,line up,spray pattern,peeking, ținând cont ca e complet diferit față de csgo,da in 400 de ore e cam greu să știi jocu și sa faci 20 cu 7.
Și trebuie sa joc la misto ?:))) să nu mai dau ce e mai bun din mine? Eu ce sa fac dacă chiar sunt bun , sa mi blochez fps urile la 40 ca să am ca pe vremuri? Probabil joc decent și asa . Eu pot sa accept ca cineva e mai bun decât mine chit ca n-are orele mele de joc, nu exista egalitate in lumea asta:))) edit: sa vezi la sală cum e când ești mai mare și mai puternic decât unii pe steroizi, ideea e ca aveam multă forță de dinainte sa trag de fiare pentru prima dată
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top