O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ACCEPTATA Cerere unban 47 iq 47 biceps

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Nick : 47 iq 47 biceps
Profilul de steam :https://steamcommunity.com/profiles/76561198446113540/
Adminul care m-a banat : WAS
Ai prime : Da,am
Motivul : : "main"
Data si ora banului: 2024-04-17 21:24:19
-tin sa precizez ca joc doar faceit de fel(am avut 19k pe premier), de faceit incerc sa ma las ca nu pot sa car toti netalentatii la joc si am zis sa incerc community servers, sa joc la fun, sa ma simt bine si am reusit sa stau pe acest server cred ca 1 meci jumatate dupa care mi-am luat ban. Foarte traumatizant :)))))))))))) Fac efortul de a scrie cererea asta pt ca n-am mai ras la cs de nu stiu cand si m-am spart de ras seara sta pe server. Ms "zekkiro" pe faceit , proaspat derankat din lvl 8 si . REPET : NU AM CONT MAIN , asta e contul main si atat.
 
Joined
Jun 24, 2023
Messages
92
Reaction score
16
1713379995511.png

Slaut , pana pune adminul dovezile pune te rog toate conturile pe care te ai mai jucat,ai zis ca pe premier ai avut 19k scrie altceva in realitate ori ai incurcat conturile.Tu in 7 ani de zile ai doar 800 de ore in cs? si sa nu mai zicem ca jumatate din prieteni tai au ban(ori game ban ori vac)
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Salut. Si eu de ce nu am ban?(prieteni cu care ma jucam cand nici nu eram la liceu gen?) am cs-ul din 2018 si nu conteaza numarul de ore:)))))))) iti arat contul de league of legends pe care am master 0.5% pe europa , daca nu aparea cs2 nu ma mai reapucam vreodata de cs. Si scuze, am crezut ca am avut 19k pe premier, nu am mai jucat demult. Si de ce nu as fi dat contul main ,nu inteleg care e faza:))))?
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
View attachment 59781
Slaut , pana pune adminul dovezile pune te rog toate conturile pe care te ai mai jucat,ai zis ca pe premier ai avut 19k scrie altceva in realitate ori ai incurcat conturile.Tu in 7 ani de zile ai doar 800 de ore in cs? si sa nu mai zicem ca jumatate din prieteni tai au ban(ori game ban ori vac)
nu inseamna ca am jucat 7 ani de zile cs non stop, asta am vrut sa spun
 

G4BR13L

Awp/Strike.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Mar 6, 2022
Messages
170
Reaction score
28
Age
32
Location
United Kingdom
Dupa cum vad best score este:
1713436818149.png

Pe faceit pe go maxim ai avut lvl 2 si doar 3 meciuri jucate, pe cs2 din senin in 122 de meciuri esti lvl7!
Pe premier average kdr e chiar de dorit si nu pare nimic de lvl 7 faceit.
Nu dau un contra sau pro inca dar minciunile ieftine nu le suport.


1713437011993.png


Cine rade ultimul rade mai bine.
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Dupa cum vad best score este:
View attachment 59784
Pe faceit pe go maxim ai avut lvl 2 si doar 3 meciuri jucate, pe cs2 din senin in 122 de meciuri esti lvl7!
Pe premier average kdr e chiar de dorit si nu pare nimic de lvl 7 faceit.
Nu dau un contra sau pro inca dar minciunile ieftine nu le suport.


View attachment 59785

Cine rade ultimul rade mai bine.
Ok și vrei sa ma jur? Pe cs go aveam 40 de fps și acum am 400 și ceva , îți pot arata factura de când mi am cumpărat calculatorul și o sa vezi ca m-am reapucat de cs fix după cand contul avea 500 de ore și acum are aproape 900. (M-am reapucat în toamna). 400 de ore de atunci pana acum nu mi se pare putin. Pe premier normal ca am avut scoruri rele dacă încă eram la început, după ce am avut pauza anii de zile
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Acum uitați-va voi, va rog, de când e contul asta folosit iar. EDIT: aa plus monitor de 360 de hz , la fel, pot dovedi tot 🤣
 

CTwaS

leganar
Joined
Dec 30, 2022
Messages
55
Reaction score
12
Age
28
Salut!

Demo: https://storage.csgostats.ro/s/wzSdCrgfJQ38AZi

Sa inteleg ca din toamna pana acum ai facut 400 ore, iar restu de 500 in 6 ani jumate.
870 ore in CSGO/CS2
4 ore in CS1.6
2 ore in PUBG
10 ore in Smite
18 minute in TF2
Sunt curios unde ai invatat sa joci ca din jocurile de pe Steam nu prea cred ca se poate.
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Salut, recomand cs stats map, ,pe mine m-a ajutat foarte mult (fai 500 de killuri înainte de fiecare meci + un deathmatch pe dust2. Edit: și e un argument valid? Poate de unii se prinde jocul mai bine, e la fel ca și cum ai învăța ceva. Fiecare în ritmul lui
 
Last edited:

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Salut, recomand cs stats map, e folosita,pe mine m-a ajutat foarte mult (fai 500 de killuri înainte de fiecare meci + un deathmatch pe dust2. Edit: și e un argument valid? Poate de unii se prinde jocul mai bine, e la fel ca și cum ai învăța ceva. Fiecare în ritmul lui. Care 6 ani ca nu am jucat 6 ani . Cs ul e cumpărat de atunci
Si 400 de ore in asa putine luni nu m-au invatat sa joc?:))))) Nu inteleg, trebuie sa am 3000 4000 de ore ca sa trebuiasca sa joc bine?Mie personal 900 mi se par foarte multe, poate unii au mai mult timp sa se joace fata de mine, nu stiu. Eu cand invatam pentru admitere nici n-aveam calculator in camera sa joc cs 1.6(care numai ala mai mergea si il jucam warzone). Mi am cumparat pe steam cs1.6cand mi-am luat calculatorul dar am simtit ca nu mai are sens daca merge cs 2
 
Last edited:

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
CTwaS si repet : e o diferenta in a avea jocul cumparat de 6 ani si de a-l juca 6 ani, mersi.
 

47 iq 47 biceps

leganar
Joined
Apr 17, 2024
Messages
16
Reaction score
4
Asa cum vad pe snap ( o iau in ordine cronologica). Dupa ce m-am lasat de cs go pt ca imi bubuia naiba pc-ul , m-am jucat doar cs 1.6 si putin lol(pana nu a mai mers bine, si iti arat ca am avut gold sezonul ala si dupa ce mi-am luat calculatorul am ajuns din gold in master),m-am lasat de lol, am continuat cu cs 1.6,a venit a 11-a nu m-am mai jucat nimic , dupa care mi-am luat pc-ul si am jucat cs 2 si lol (unde repet, master cu 65% winrate crede-ma e enorm) , deci e generalizat faptul ca joc bine cam orice joc. mersi EDIT:pot sa dovedesc tot prin poze si ce vreti voi (pot sa caut si specs la pc-ul vechi unde aveam ceva amd athlon x2 sau pnm calculator facut cand aveam 7 ani-ca sa intelegeti ca pe cs go nu prindeam mai mult de 60 de fps(pe office) , pe restul hartilor nu cresteam de 40
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top